Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jelenleg, sötét barnás-vöröses a hajam. Nyáron szőkitve lett és csúnya vörös lett réz helyett. Hozzá teszem a fodrász csinálta. Most eléggé kivan a hajam. Száraz és szétvan törve a vége. Szóval ha festeném csak rosszabb lenne, és alapból rossz festékkel festettem ami állandóan kopik.

Gondoltam arra hogy leradírozom ezt a színt, csak már barnára festés elött lett szőkítve amikor vörös lettem és nem tudom úgy

hatna-e. Vagy vágassak a végéből és szedjek rá valamit. Valaki valami jó haj erősítőt tudna ajánlani? Meg valami olyat amitől nem törik tovább?



#haj #hajtöredezés #nem megfelelő szín #érdekel minden
2017. márc. 13. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak azt szedi le amit szőkítés után rátettél, úgyhogy újra világos vörös lenne. Szerintem fesd vissza az eredeti színedre, és növeszd le. Ha nagyon csúnya a vége akkor mindenképp vágass belőle, sajnos ami ennyire tönkrement azzal nem nagyon lehet mit kezdeni. Használj kókuszolajas + olívaolajas pakolást, mosás után pedig valami hajvégápolót. Ha lehet akkor a hajszárítót és a vasalót is mellőzd
2017. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat az eredeti gesztenyebarna, azert gondoltam hogy hamvasabb barna leszek es az kiuti a voroses pigmenteket csak a palette festek nagyon gyorsan kopik es szaritja a hajat. Szoval majd legkozelebb mast veszek. De koszonom a tanacsot veszek akkor kokuszolajat-zsirt. :)
2017. márc. 13. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!