Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szokjak le róla, hogy ne...

Hogy szokjak le róla, hogy ne kaparjam el és mit csináljak hogy ne jöjjön ki ennyi pattanás?

Figyelt kérdés
14 l, tudom hogy ez ebben a korban jelenik meg, de már nagyon gázul kijöttek. Neogranormonnal szoktam bekenni vagy körömvirágkrémmel. Ajánlotok valamit ellene, hogy szokjak le az elkaparásáról? Köszi

2017. márc. 14. 21:39
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Foglald le magad valami mással. Korábbról tudom, hogy én akkor kapirgáltam, mikor otthon voltam, tanultam, ültem, unatkoztam stb.

Nekem sokat segített az, hogy elkezdtem sminkelni, és nyilván nem kapirgáltam a kisminkelt bőrömet, mert egyrészt undi, másrészt meg tönkremegy a sminkem. 14 évesen nem mondom, hogy kezdj el sminkelni, de akkor próbáld meg mással lekötni magad, ha ülsz és tanulsz, vagy unatkozol, ennyi idősen én is azt vettem észre, hogy tanulás közben már megint a pattanásaimat vakarászom. Vegyél valami maroklabdát, és azt gyurmolászd, nem tudom. .

Esetleg reszeld le a körmeidet rövidre.

Még egy jó tipp: NE nézegesd a bőröd nagyítós tükörben.


Pattanások ellen meg rakj össze egy jó kis rutint, kíméletes termékekből. Felejtsd el az ilyen-olyan "tini-tonik" nevű vackokat. Vegyél egy nem habzó, kíméletes lemosót, egy jó hidratálót, fényvédőt, meg egy hámlasztót. Ezeknek nézz utána, rengeteg magyar szépségblog van, ahol érintik ezeket a témákat.

2017. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igen sminkelni nem fogom magam, annyit szoktam mielőtt suliba megyek, bekenem krémmel az arcom az nem látszik, de az egy idő után beszívja a bőröm. A körmeimet meg amúgy se szeretem megnöveszteni, de én kis körömmel is elvakarom.
2017. márc. 15. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos en is ilyen kaparós vagyok:( pattanasos korszakbol kinöttem ,de a kaparásból nem. A nem letezö pattanasaimat meg a labamon a szörtüszőket mai napig veresre kaparom,nem tudtam rola leszokni es az eredmeny az az,hogy tele vagyok hegekkel,amik sosem gyogyulnak mar be. Tanulj ebböl es ne kaparaszd magad,mert csunya marad a böröd!
2017. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen sajnos tudom, de lehet hogy elkéne menni egy kozmetikushoz, hogy csináljon vele valamit, vagy valami kenőcsöt adjon
2017. márc. 15. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok

Sokaig kenegettem magam lelkesen körömviragkremmel a hegeimet,de egvilagan semmit nem csinalt. Utana bőrgyógyaszhoz jartam ,irt fel 2 krémet. Egyik se csinalt semmit.:(

2017. márc. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem most anya vett avonos arctonikot az eddig tökre csökkentette a pattanásaimat, most még vesz egy éjszakai krémet meg egy hámlasztót (olyat mint az arctonik) hátha..
2017. márc. 22. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!