Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadok, a dezodor...

Nagyon izzadok, a dezodor segít eltüntetni a rossz szagokat, de akkor sem olyan tiszta finom illat van, hanem olyan dezodoros..Mit használjak?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy fogalmazzak...Nem büdös a szag, de akkor se oylan jó..remélem értitek..:S a dezodornak nincs olyan jó illata mikor már megizzadtam, hanem oylan más és nem annyira jó mert érződik, hogy már leizzadtam de tényleg nem azért, mert büdös. Ennél jobban nem tudom megfogalmazni. Milyet használjak vagy hogy?
2008. okt. 12. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg naponta többször is tisztálkodni, elég ha csak hónod alatt mosod meg, megtörlöd és után bedezorozod, pár perc alatt megvan, csak egy mosdót kell keresned hozzá.Én tudom ajánlani a Rexonát, már elég régóta azt használom, nagyon jó az illata és nem is lehet érezni rajtam hogy izzadnék.
2008. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom! Csak az iskolában, nem tudom, hogyan oldjam meg, hogy megtörölgetem valami vizes zsepivel vagy valamivel.
2008. okt. 12. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
hát ha leborotválnád akkor ezt a problémát elfelejtenéd...nincs szükséged a honaljkutyára(ha van),semmi hasznát nem veszed,én is borotválom
2008. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyantázom...
2008. okt. 12. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem Nivea Dry golyós van most,és elképesztően jó!Én is izzadós vagyok,de ettől olyan száraz marad,amilyen volt!:)
2008. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Suliban meg lehet oldani a "mosakodást".:) De ha nem menne, akkor is lehet kapni frissítőkendőket. Azok is tökéletesen megfelelnek a célnak.:) Utána egy kis dezodor, és kész is.:D Amúgy, szerintem a Rexona és a Nivea dezodorok a legjobbak, nekem ők váltak be:)
2008. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!