Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszakaphatom PONTOSAN...

Visszakaphatom PONTOSAN ugyanazt a hajszínemet majd, ami volt?

Figyelt kérdés
Be tudják PONT olyanra festeni?:)

2017. márc. 16. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Vagy kicsit sötétebb lesz vagy világosabb. De detto ugyan olyan már nem lesz.
2017. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már ha előtte természetes volt.
2017. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lenöveszted, persze. :)
2017. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ősz a hajad? Szerintem lehetséges sacc/kb látszólag ugyanolyan festéket találni, mint amilyen az eredeti hajszíned volt. Egyébként érdekesség képpen, nem minden hajszálunknak ugyanolyan a színe; pl melyik hajszálat mennyire éri a napfény, meg egyebek.
2017. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de ha két árnyalat pl 6-os és 7-es között van az eredeti színed akkor elég nehéz olyan hajfestéket találni amiből van 6,5-es. Legalábbis én nem sokból láttam még. Meg ugye azt kell tudni hogy az eredeti színed milyen fényű, hamvas, vöröses, vagy arany. Szóval lehetséges pont ugyanolyanra, ha szerencsés vagy
2017. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!