Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hosszú, vékonyszá...

Levágassam a hosszú, vékonyszálú, töredezett hajamat?

Figyelt kérdés
Hátam közepéig ér,vagy talan hosszabb is.Apolva van,de akarmit csinalok toredezik,viszont fenyes es puha.Allandoan a fejemre lapul.Imadom,hogy hosszu a hajam,de arra fondoltsm,hogy levagatom mellbimboig erore,de felek,hogy megbanom.:( 18/l

2017. márc. 19. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még rövidebbre is vágatnám, valami jó bob fazonra, csak a munkám miatt muszáj összefogni...
2017. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mielőtt levágatnád, talán kipróbálhatsz egy hajpakolást vagy ilyesmit, hátha segít.

Egyébként egy cipőben járunk, nekem is hosszú hajam van és hamar lelapul. :/

19/L

2017. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami szét van töredezve, arra kenheted a pakolást. Max még jobban lelapul tőle.
2017. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hajnak van egy olyan tulajdonsága, hogy nő. Lehet azért csúnya mert ritkán vágatsz belőle, illetve a súly lehúzza és tök mindegy mit csinálsz vele lelapul.


Én úgy vagyok vele hogy inkabb legyen rövidebb, de ne legyen ronda.

2017. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A töredezett részt mindenképp levágatnám, azon már úgysem segít semmi.
2017. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!