Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az almaecet tényleg eltünteti...

Anunimusz2002 kérdése:

Az almaecet tényleg eltünteti az anyajegyeket? Ti próbáltátok már?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én már hetet leszedtem magamról vele. Borogatni kell ecetbe áztatott vattával, naponta 3-4x cserélni, de épp csak az anyajegyet, körülötte be kell kenni vazelinnel, mert tulajdonképpen úgy működik a dolog, hogy egészen az anyajegy tövéig lemar a sav és aztán leesik és a körülötte lévő bőrt is nagyon csúnyán kimarja, ha nem vigyázol! És arra is vigyázz, hogy ne kapargasd az anyajegyet, hagyd magától leesni, mert ha lekaparod, mielőtt tövestől lemaródik, akkor visszanő.
2017. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haha első ez jó volt. :D Kérdező, te tényleg ennyire.. :D ?
2017. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arról még nem hallottam hogy anyajegyre hatással lenne. De a szemölcsöt le lehet vele szárítani.
2017. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Próbáltam én is, de nekem almaecettel nagyon lassú volt. Tudom ajánlani helyette a reszelt fokhagymát. Ez ugyan kicsit fáj/csíp, de kb 2-3 nap alatt leszedi, nekem ecettel 2 hét volt. Az első hozzászóló leírt mindent amire figyelni kell!
2017. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a rendes festékes anyajegyet tünteti el az almaecet vagy csak szemölcsöt? Ha a rendes festékes anyajegyről van szó nem rákosodhat el?
2017. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!