Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrtelenítést végeztek...

Milyen szőrtelenítést végeztek hason lányok?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám, hogy voltak sötétebb szőrszálak a hasamon amelyeket szemöldökcsipesszel szedtem ki és ezután az felerősödött :( Mivel tudnák szőrteleníteni tartóson, borosta mentesen?

2017. márc. 20. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyanta vagy epilator:)
2017. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én borotválom.
2017. márc. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A gyantát még nem próbáltam, viszont epilátorral volt hogy néhány szálat leszedtem ha nem volt kedvem csipegetni, és talán utána erősödött meg? neked nem volt ilyen problámád?

első kommentelő neked nem lett tőle rosszabb? mert hát a borotva a legrosszabb megoldás sokak szerint.

2017. márc. 21. 10:45
 4/10 A kérdező kommentje:
-?
2017. márc. 21. 10:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Rosszabb nem lett, mivel nekem amúgy is elég rossz.Nálam nem egy-két szál van, hanem úgy rendesen szőrös, mint egy fiúnak.
2017. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem erosodik meg ha kiteped. Ez marhasag. Eppen, hogy ritkul, mert kulonbozo fazisban levo szalakat tepkedsz ki, tobb ido mire elobujnak az ujak.

Ha erosodne, szerinted az emberek fizetnenek vagyonokat gyantaert? Minden no ugy nezne ki mint egy gorilla :D

2017. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, de én csak csipegettem és egy párszor epiláltam kis részt és több kezdett el nőni utána
2017. márc. 21. 16:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy eleve több szőröd nő, azért is kezdtél el foglalkozni vele. Bajszod nem lett sűrűbb, sötétebb? Hormonzavarra utaló jelek.
2017. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem, bajszom nem igazán látszik, icipicit szőkés, inkább karon van sötétebb szőrzetem
2017. márc. 21. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly május óta csak a lézeres szőrtelenítésre esküszöm.Tényleg fájdalommentes,nagyon gyors és tartós is.
2017. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!