Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van az orromon sok éve egy...

Van az orromon sok éve egy ilyen anyajegy, kelés vagy szemölcs vagy nem tudom hogy mi azt hogyan lehetne nyom nélkül eltávolítani?

Figyelt kérdés
Minimálisan kiáll és sötétebb a színe mint a bőröm többi részének.
2017. márc. 20. 22:09
 1/4 anonim válasza:
Van pár városban ilyen lézeres kezelés, nekem Debrecenben csinálták tavaly, az nem hagy helyet viszont csak télen, ősszel lehet megcsinálni, mert utána egy hónapig nem érheti erős sugárzás a kezelés helyét
2017. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elso korben ugy, hogy elmesz borgyogyaszhoz, aki megnezi, es megallapitja mi az. Aztan lehet gondolkozni a levetelen, mert lehet rosszindulatu vagy epp arra hajlamos, es olyankor bizony nem jo megbolygatni (peldaul mert elrakosodik).
2017. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell megbolygatni ha rosszindulatú???? He ezt honnan szedted?


Akinek nem szépészeti okokból szedik le az efféle kinövéseit azoknak pont azért mert gyanúsan néz ki. Rólam is emiatt lett levéve, meg több ismerősömről, rutin bőrgyógyászati vizsgálat, az orvos gyanúsnak vélte, levetette és utána a levett anyajegyet vizsgálták meg, hogy milyen állapotú. Hála az égnek csak fura volt, nem rákos, ha az lett volna akkor kezelést igényeltem volna.

2017. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Papula
2017. ápr. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!