Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajnak ártalmas a...

Hosszú hajnak ártalmas a hajszárító?

Figyelt kérdés

Hosszú hajú lányok: ti levegőn, vagy hajszárítóval szárítjátok a hajatokat? éjszakára össze szoktátok gumizni?


nekem hát középig érő hajam van, valahogy utálom ha össze van gumizva vagy fel van csatolva, csak akkor teszem ha muszáj, és levegőn szárítom. sajnos könnyen sérül, töredezik, és nem tudom hogy hogy a jobb, ha levegőn szárítom vagy hajszárítóval. nem vasalom egyáltalán. nagyon szeretném derékig megnöveszteni. előre is köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 22. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem derékig ér. Mindig megszárítom, mert magától nehezen szárad. Levegőn nem szárad meg, mert sűrű, utána össze-vissza áll, és a tövénél vizes is marad.

Semmi baja nem lesz a hajszárítótól. Csak nem kell odanyomni, elégetni, hanem megfelelő távolságban kell tartani.

Én is kibontva szeretem. Néha befonom a változatosság kedvéért.

2017. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez a "hajszárító káros" dolgot azok találták ki akik nem tudnak hajat szárítani. Valóban ahogy az előző mondta megfelelő távolságban kell tartani és csuklóból mozgatni ahogy a fodrászok szokták(nem tudom máshogy leírni de sejtitek mire gondolok :D ). Szerintem ezért is találták ki hogy "káros" mert senki nem tudta elmagyarázni így egyszerűbb volt rámondani hogy káros.

Csak ha belegondolsz meg kipróbálod a kezeden is ezzel a módszerrel egyáltalán nem érzed forrónak a hajszárítót.

2017. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, midkettőtöknek repült a zöld pacsi 😊 akkor ezentúl én is megpróbálkozom a

Hajszárítóval. Mikor levegőn szárítottam, és este mostam hajat, volt hogy még reggel is nedves volt...

2017. márc. 22. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú hajam van, én ugy szoktam megszáritani, hogy hagyom magától száradni kb. félnedvesre, majd utána száritom hajszáritóval. Igy mégis szebb lesz a formája, mintha csak magától száradna, de a forró levegővel sem fújatom sokáig. Egyébként fogalmam sincs, hogy tényleg annyira káros-e, gondolom ha közelről fújatod jó forróval,az nem tesz jót neki...
2017. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem derékig érő dús és vastag szálú hajam van. Nyáron hagyom magától megszáradni, de télen előveszem én is a hajszárítót. Nekem annyi a trükköm, hogy hőkapcsolót minimumon hagyom, tehát csak langyos levegővel, de max fújással szárítom meg. Jah és csak a hajtöveket szárítom meg, a végét télen is hagyom, száradjon csak a levegőn szépen.
2017. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!