Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ti milyen idokozonkent...

Csajok! Ti milyen idokozonkent jartok kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Csak akkor mentek arckezelesre, ha mar van valami problema az arcon, vagy bizonyos idokozonkent pl havonta vagy negyedevente? Milyen surun ajanlott?
2017. márc. 22. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most már havonta járok,de amíg gyantáztattam addig 3hetente jártam,és akkor mindig beiktattunk egy kezelést is.
2017. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Kb sose. Évente ha egyszer elmegyek valami jó kis hidratáló kezelésre, ha olyanom van, de amúgy mindent magamnak csinálok, mély hámlasztást meg csakis bőrgyógyásznál.


Ha jó bőrápoló rutinod van otthon és nincs különösebb panaszod a bőröddel, totál fölösleges kozmetikushoz járni.


anyukám mondjuk jár havonta arcmasszázsra meg ilyenek, idősebb koromban lehet én is mennék, egyelőre elvagyok.

2017. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!