Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínt választhatok,...

Milyen hajszínt választhatok, ha nem akarok nevetségesen kinézni?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a szín típusok évszakok szerint : [link] Az a baj,hogy az én eredeti hajam 7-es színmélységű világosbarna ami fényben ezüstösen csillog de ránézésre meleg színű.A szemem sötétbarna a bőröm nagyon fehér az ereim kékes színűek de a bőröm sárgás árnyalatú.Szóval vagy Ősz-nyár típus vagyok vagy Nyár-Ősz nem tudom melyik dominál jobban viszont szeretném festeni a hajam ill.már festettem,nekem a határozott hajszínek tetszenek nagyon sötét nagyon világos nagyon vörös ,szóval a köztes színek nem,ezek alapján milyen hajszín állna jól nekem?

2017. márc. 22. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy eleve azért tűnsz sárgásnak, mert nem neked való színeket hordasz? Biztosan kékesek az ereid? Összehasonlítottad már magadat mással?
2017. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
te tudod mi állna jol neked de szerintem igy is szép :)
2017. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyi feltűnt hogy a hidegebb ezüstös ékszerek jobban állnak mint az arany de bezavar a sötétbarna szemem
2017. márc. 22. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szemszínt felejtsd el. Nekem sárgás barna és mégis hűvös tónusú vagyok. Ha raksz egy képet amin rendes TERMÉSZETES fényben látszik az arcod vagy csak karjaid vagy valami, akkor megmondom neked.
2017. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!