Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkével festett hajamon...

Szőkével festett hajamon hogyan tüntethetem el a vöröses árnyalatot? Többi lent

Figyelt kérdés

Eredetileg sörétbarna a hajam ami évek óta 10-es szőkével volt festve (bolti Syoss). Mindig gyönyörű egyenletes színe volt. Jó pár hónapja meguntam hogy túl gyakran kell festeni ezért fodrásszal befestettük ombréra, de nem igazán jött be szóval 1 hónapja visszaszőkítette. Le kellett szivatni stb és még úgy sem lett szép egyenletes színe :(

Tegnap eljött a festés ideje itthon a szokásos Syoss festékkel (sajnos nem ugyanaz az árnyalat ami előtte már nagyon bevált, azt kivonták a forgalomból). Viszonylag szépen befogta viszont a lenövésnek ami ugye sötétbarna elképesztően ocsmány vöröses árnyalata lett, és még azon a részen is picit vöröses ahol azelőtt az ombre-barna volt. Ilyen soha nem volt azelőtt, mindig befogta a lenövést is a festék max 1 árnyalattal sötétebbre mint az alját.


Mit tudnék tenni hogy ez a vörös eltűnjön a hajamból? Esetleg rendszeres festéssel kimegy majd belőle? Vagy keressek másik festéket?

Ilyet használok: [link]


És ez az amit az ombre előtt használtam de most már nem kapható, viszont egy csoda volt: [link]


2017. márc. 22. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Innentől kezdve már csak gányolni lehet, szakemberhez kéne fordulni. Ha tarka meg egy része már volt leszivatva, másik része nem, akkor nem elég hogy magadnak otthon felkened.
2017. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hamvas hamvas hamvasítóóó
2017. márc. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként Syoss Cool Blonds festékek segítenek keress ra
2017. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hamvasito sampon es balzsam.


Samponok pl. Schauma silver vagy a Kallos (ezutobbi fodraszkellekesben).

Balzsam: Garnier blond booster


Ezek tenyleg jok, evek ota hasznalom oket.

2017. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hamvasító inkább a sárgát szedi ki, a vöröses árnyalattal én is szívtam, a végére ha a bentmaradt festéktől olyan, c-vitamin port kever samponba és hagyd rajta 10-15 percig, elég jól halványítja.

De tényleg inkább szakemberhez menj, legközelebb meg hamvasabb árnyalatot használj, én anno a sima syoss-ból a Los Angeles szőkét használtam aztán meg a legerősebb világosítót, egyikkel se volt vöröses gond.

2017. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!