Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálok rosszul az...

Mit csinálok rosszul az epilálásnál?

Figyelt kérdés

A legtöbb szőrszálat csak letépi, nem húzza ki a hagymát. Meg sok szőrszál ott is marad.

Mit csinálok rosszul? Vagy hogy kellene?



2017. márc. 23. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jó szögben tartod, nem elég hosszú még a szőrszál. Többször is át kell menni rajta, nem szedi ki azonnal az összeset.
2017. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp többször menj át rajta, addig húzogasd amíg van ott szőr.

Nekem akkor szkta eltépni ha túl hosszúak, olyan 2-3mm az ideális.

2017. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hosszú távon azt tapasutaltam, hogy minden epilátor ilyen. Azért, mert a szőrszálat visszafelé tépkedi. Így nagyobb az esély, hogy eltépi.
2017. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én akkor jártam így, amikor masszírozófejes epilátort vettem, azt gondolván, hogy az bármivel is jobb lesz egy sima egyszerű készüléknél. Nos, tévedtem, ugyanis nem ért semmit a neves, mindenféle extrákkal ellátott, drága epilátor.

Azóta csak a legegyszerűbb Philipset használom, ami 4.000 Ft. volt és évek óta hibátlanul működik.

Persze az is lehet,hogy tényleg nem jó szögben tartod vagy ilyesmi, de ha ezeken próbálsz változtatni és nem válik be más, akkor erre is kell gondolni, hogy lehet nem jó epilátort választottál.


24N

2017. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, az enyémnek is van masszírozófeje.
2017. márc. 26. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!