Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos bőrön mennyi idő után...

Világos bőrön mennyi idő után kezd el látszani a szoli? 22/L

Figyelt kérdés
Nem hófehér, de elég világos bőröm van, viszont nyáron szoktam barnulni. Egy kis színt szeretnék csak, hogy ne legyek ennyire fehér, nem durván lebarnulni.
2017. márc. 23. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár egykét alkalom, de arra vigyázz, hogy ne égj meg. Csináld fokozatosan, inkább tartson kicsit tovább.
2017. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is világos, nyáron napvédővel barnulok, nem égek. Egyszer próbáltam a szolit. A 100 perces bérlet végére kezdett el látszani. Szóval nekem nem éri meg :)
2017. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább ülj ki az erkélyre napi 10-15 percet, csak szólok, hogy itt a tavasz, süt a nap :-)
2017. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2017. márc. 24. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kb. két hétig csak 3 percre mentem, utána 4 és 5 a max. Szerintem már a második héten látszik z eredmény. + ha szedsz mellé karotint akkor tartósabb a hatása.
2017. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Világos de nem hófehér bőröm van, egész könnyen barnulok. Én 6 perccel kezdem mindig hosszú kihagyás után, de már az első alkalom is látszik egy minimálisan, mert nagyon jók a gépek ott ahová járok. Még egyszer el szoktam menni 6 percre, akkor már lehet látni rendesen a barnulást, aztán emelem 1 perccel 2 alkalom után mindig az időt.

Ez függ attól, hogy milyen könnyen barnulsz és milyen minőségűek a csövek a szoliban.

2017. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!