Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hair Jazz termékekről vélemény?

Hair Jazz termékekről vélemény?

Figyelt kérdés
Megéri az árát? Használta valaki?
2017. márc. 26. 20:46
 1/6 anonim válasza:
48%

[link]

Szia. A most induló blogomon pont erről a termékről írok mivel magyar véleményt nem nagyon láttam még róla :) Itt remélem megtalálod minden kérdésedre a választ :)

2017. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom.:) :)
2017. máj. 1. 19:46
 3/6 anonim válasza:
100%
Kipróbáltad végül? Ha igen érdekelne a tapasztalatod. Én most bukkantam rá erre a termékre és nem tudom, hogy merjem-e megvásárolni.
2018. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Lassan 1 hónapja használom...

Meg jelentek a baba hajak és nagyon szép fényes már az első mosástól..


Imádom...

Amúgy a sok szőkitéstől nem nőt semmit a hajam évekig... Mostanáig. Nagyon megéri

2018. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Semmit sem használt

Inkább a ricinus olajat kezdtem el még a Helia-D regeneráló hajhullas elleni spray használom. És baba hajak megjeletek és rengeteget nőtt a hajam. Mindenki rám van csodálkozva mert kevesebb és rövidebb volt a hajam. Mondjuk sokat számít az is h nem vasalom a hajam Max havi 2-3 alkalom és nem szárítom azonnal hajmosas után hanem félig hagyom megszaradni es olajat használok rá . Ez olyan mint a diéta.. Hiába edzel ha össze vissza eszel.

Egy jó termék vagy praktika is akkor használ ha mellette vigyázol a hajadra.. Másképp sosem jön helyre.


Sztem felesleges penzkidobas ez a termék. Persze van akinek biztosan használ de én inkább maradok a ricinusnal, Helia-D nél, vitaminoknal és vigyázok a hajamra. Gyönyörű és sokan irigylik.

És amúgy attól h vki ilyen vásárol nem nő hamarabb mint a pár száz ftos ricinustol. Semmitől se várj csodát. Kell legalább 2-3honap h változást láss

Ki kell tartani

2018. okt. 25. 10:22
 6/6 renya85 válasza:
Na akkor most leíró én a tapasztalatom a termék családdal kapcsolatban.Tavaly elkezdtem használni, megvettem 3 terméket.Az első 2 hónapban jó is volt,de mikor hajat mostam a samponal azt tapasztaltam,hogy össze ragad tőle.Gondoltam attól még lehet jó.Kb a 3 hónap felé ,elkezdett a hajam foltokba hullani.Így abba hagytam.Valóban nőveszt valamennyit a hajon,de viszont hullik tőle.Ilyen véleményt sehol nem olvasnia magyar oldalakon,akár hogy kerestem.De viszont a Német oldalon,fent van hogy sok lány ugyan úgy járt mint én.Már bánom hogy csak utólag olvastam a német oldalt.El sem kezdtem volna ha ezt tudom!
2022. márc. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!