Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan a szemembe lóg a...

Állandóan a szemembe lóg a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok, jelenleg növesztem a hajam, és éppen abban a köztes időszakban vagyok, hogy nem tudok vele mit csinálni. Hajgumi az egyetlen amire gondoltam, csak egy kicsit hülyén nézek vele ki, valami más ötlet?

2017. márc. 27. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi lesz, ha hosszabb lesz? Vágasd le vagy gumizd össze, tűrd a füled mögé.
2017. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, ha hosszabb lesz, szerintem már emberesebben fog kinézni gumival is, meg akkor már hátra tudom dobni. De azért köszi a választ :)
2017. márc. 27. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Zselé, hajgumi !

Amugy kikell birnod. Csajoknak akik rovidbol novesztenek hosszút is át kell "vészelniük" azt a macera időszakot! Gyorsan megnő

21N

2017. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Hasznalj a hajvegedre ricinus olajat kb 2-3 szaz ft a patikában. Nagyon sokaig eleg es gyorsan megnő a hajad ha heti 2-3szor hasznalod és elég sokáig( órákig) rajta hagyod+ aztan alaposan kimosod. Igy gyorsabban atesel a macerán
2017. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Besza.....


Igen, ha a hajad VÉGEIRE kensz valamit, majd gyorsabban nő. Mekkora baromságokat hordanak itt össze...

2017. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem baromsag! Használom es igen csak megnőtt a hajam az utóbbi 4-5 hónapban... nem csak hasrautés szerűen írtam, kipróbáltam. Mint sokan masok ezen az oldalon. Legalább olvass utána. Férfiaknak is hatásos nem csak nekünk nőknek!
2017. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

A haj növekedésre semmilyen hatással nincs.

A hajvégeid nem töredeznek le olyan könnyen, mert véded őket. Ettől úgy tűnik, mintha gyorsabban nőne.

2017. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hülye nem vagyok. Novemberben keszitettunk kepet akkor kezdtem el (vállig ért) most mell alá. ;) de te biztosan jobban tudod!

(Most jön biztosan azba duma, hogy fodrász vagy, nem én nem vagyok hál Istennek elég egy a családban, de nem is kell az legyek ahhoz h lássam amit látok es h masoknak is BEVÁLT) de sztem hagyjuk.. ne offoljunk. Te ezt gondolod en amazt! Ez van szia!

2017. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Ó, szóval ha a szakállamra kenem, akkor a p*csömig fog érni évvégére? És ha a homlokomra? Akkor onnan meg szőr fog kinőni?
2017. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ezt a buta vitatkozást meg ne kezdjétek már el ilyen semmiségen légyszi :)

2017. márc. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!