Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell önbarnítót használ...

Hogyan kell önbarnítót használni? Így tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Tegnap délután vettem Dove-osat és este már be is kentem vele magam. Szép lett reggelre a bőröm (karom) de jó lenne még kicsit sötétebb. Ma is kenjem be akkor magam? A sötétebb van meg. Nagyon világos a bőröm amúgy. Hány naponként kenjem magam? Ez a szag elmúlik? Testápoló mehet rá? Mikor kell radírozni? Fürdés előtt vagy után kenjem be magam hogy ne legyen önbarnító szagom?

A másik kérdésem az lenne hogy ha elhagyom a teát végleg és nem eszek annyit, nem fekszem le teli hassal, 10 körül szoktam lefeküdni és pl. 8kor este már nem eszek és édességet se délután mert úgy szoktam h hazaérek és eszek vagy egy Balatont szeletet vagy egy Milkát, tejszeletet, péksütit. Ha helyette joghurtot eszek úgy jó? És főtt kajából is kevesebbet. Nem iszok annyi tejet csak vizet. Szóval ha ezeket betartom úgy fogyok majd? + fél óra séta 2 körül. Sztetek? :)


2017. márc. 28. 10:02
 1/3 anonim válasza:

Nem igazán értem az összefüggést a barnító és a fogyás között, attól, hogy sötétebb a bőröd, optikailag sem leszel soványabb...


Ha édesség helyett pedig joghurtot eszel (és nyilván natúrt, nem a cukros gyümölcsöset), akkor pedig maximum nem hízol tovább, fogyásra ne számíts.

2017. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem függ össze csak ma már nem biztos h lesz lehetőségem mégegyet kérdezni. Ez 2 külön kérdés lenne :) semmi köze a testemhez csak nem szeretnék fehér lenni mikor pólóba vagyok :)))
2017. márc. 28. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát fehér nem leszel , viszont sárga annál inkább. Hanyagold ezeket az onbarnitokat. Hidd el a természetes borszined sokkal szebb , nyáron még úgyis barnulsz.
2017. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!