Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítő szett? Hajszínező sampon?

Szőkítő szett? Hajszínező sampon?

Figyelt kérdés

Ki akarom próbálni hogy néznék ki ilyen szürkés fehéres platina szőkén(van is már ilyen ezüstös hajszínező samponom) de mindenképp itthon szeretném megcsinálni, viszont nem nagyon értek ezekhez :D ezért is gondoltam ilyen szettre amiben minden egyben van de nemtudom melyik lenne a jó. Barna hajam van (fodrászom szerint sötét szőke). Szóval a lényeg, hogy ilyen nagyon világosra akarom és aztán meg ilyen hajszínező samponokkal ilyen olyanra :D amihez épp kedvem van(Habár Nemtudom ezek mennyire hatásosak)

Rövid hajam van ha ez számít.


Légyszíves segítsetek :D


(Egybk fiú vagyok szóval max lenyírom kopaszra ha csúnya lesz)



2017. márc. 29. 22:18
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire gondoltam egybk.

2017. márc. 29. 22:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom az otthoni szőkítést, kb garantált,hogy szar lesz. Nem véletlenül ez egy szakma, aminek ezt a részét még sokszor a szakmabeliek sem tudják megcsinálni, nem hogy egy otthoni laikus.Ha mindenáron otthon akarod,akkor szőkítőporral és oxival tudod megcsinálni.Fodrászkellékesben segítenek,hogy milyen arányban keverd és hanyas oxival.

Ami fontos,hogy a fejbőr közelében gyorsabban ki fogja szívni a színt, mint a hajvégeken.

Ha kiszívta ,utána lemosod nyilván és mehetsz rá a festékkel.Szintén fodrászkellékesben vannak jó kis festékek, amikkel szép színeket lehet elérni .

A hajszínező samponok szerintem nem jók erre,muszáj festeni szőkítés után, mert hányinger színe lesz különben.

Szóval szerintem fodrászkellékesben kérj tanácsot.

De megjegyzem,hogy nem jössz ki sokkal olcsóbban,mire mindent megveszel,mintha alapból fodrászhoz mennél.Ők amúgy több lépésben szokták vállalni, de ha nem érdekel milyen lesz,mert max levágod kopaszra,akkor szerintem megcsinálják egy lépésben is ha ragaszkodsz hozzá.Fodrászfüggő

2017. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is szőkítőporral próbálkozz, fodrászkellékesbe segítenek. Vannak már kímélő szőkítők is pl. Elgon. És az alfaparnak van egy új szériája metallics, ezt is festékbe kell keverni, fodrászkellékesbe segítenek.

[link]

De van más márkának is ilyen festéke. Lényeg hogy otthon is meg tudod csinálni, csak utána kell kérdezni.

2017. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval nem jók azok amiket leveszek a polcról és kész. Köszi a segítséget! :)

majd akkor elmegyek fodrászkellékesbe és megpróbálom nem fullba nyomni a kretént :D


#2

Amit linkeltél az nagyon tetszik :D köszi

2017. márc. 30. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
syoss lighteners 13-0! szeretem ezt a festéket. kímél is, amennyire lehet ugye. segít sokat!!
2017. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!