Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sokszor festettem...

Nagyon sokszor festettem barnara a hajamat de sose talaltam el azt a színt ami tényleg szép, egyik túl sötét a másik vöröses. Olyan hajfestéket keresek ami a képen látható csajszinak a hajszíne. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 30. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A kapott szint nagyban befolyasolja a hajas minosege es eredeti szine is. Igy latatlanban hiaba mondunk neked barmit, szerintem menj el egy fodraszhoz, O majd segit megtalalni vagy kikverni ezt a szint. Utana majd te is tudni fogod hogy melyik festeket vagy milyen szint kell hasznlni hogy ezt az eredmenyt kapd.
2017. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fodrásszal próbálkoztál már vagy csak te kenegetted otthon ahajad?
2017. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a SAJÁT hajszinedtől.
2017. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 árnyalattal világosabbat vegyél mint amit akarsz mert az eredmény mindig sötétebb lesz mint a dobozon. A vöröst meg úgy tudod elkerülni ha hamvas árnyalatú festéket teszel rá. Garnier,Lorealban .1-re végződnek a hamvasak, Syossból azthiszem -55-re, többit nem tudom
2017. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Ezzel az elmelettel az a baj, hpgy nem mindenkinek egyforma a haja. A vekony szalu hajon lehet, hogy a dobozon irt hatoido tul sok, es ezert lesz sotetebb, a normal hajnak mondjuk pont jo, a vastag szalunak meg keves, es ezert 1-2.perccel tovabb kell hatni hagyni.

Ezeket a drogerias festekeket probaljak ugy megkrealni, hogy ne karositsak a vekonyszalu hajat, de kozben fogjak be ugyanennyi ido alatt a vastag szalut is...nah hat ezert olyanok amilyenek.

De az tuti, hogy nem egeszen ugyanaz lesz az eredmeny a 2 hajtipuson, mint ahogy az alapszin miatt sem. Van akinek alapbol voroses barna a haja, van akinek zoldes, es van a szurkes fako.

Az 1-el vilagosabb hamvas arnyalat nem biztos hogy 3.hajmosas utan is ugynolyan szepen csillogo marad, mert minden ilyen drogerias hajfestek kopik. Kb 4-5 hajmosas utan lesz a sotetebb szinbol az a szinmelyseg ami a dobozon volt, csak mar kb total mas arnyalatban az eredeti hajszin miatt.

Tovabbra is azt mondom: Fodrasz!

2017. márc. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!