Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajakír használata után kisebes...

Ajakír használata után kisebesedett a szám, ez mitől van?

Figyelt kérdés
2-3x kentem be vele, de most tiszta seb, és ki van száradva, holott korábban sose volt ilyen problémám. UV szűrős ajakbalzsamot vettem, napfény elleni védelem miatt. Szóval nem azért, mert eleve sebes lett volna az ajkam. Okozhatnak ilyen problémát ezek a termékek?
2017. márc. 30. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószinű hogy allergiás vagy valamilyen anyagra ami benne van. Kend be neogranormonnal kicsit hülyén nézki de otthon ugyse látja senki és emulik a sebesedés. Ne használd többet ezt az ajakírt allergiásreakciód lehet tőle.
2017. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az amit ráirnak , semmi nem igaz belőle. Azt csak a reklám miatt irják rá. Egyébként normál esetbe nem szabad semmivel kenni. Nekem is a barátnőm mindig kente valami xarral, és állandóan ki repedt neki. Alig birtam hosszú időn át rá beszélni hogy hagyja abba . Most egy jó fél év után már örül mert rendbe jött a száj széle.
2017. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert vastagon kented be. Ha túl sok ajakbalzsamot viszek fel nekem is kiszárad tőle a szám, de különben nem okoz problémát.
2017. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!