Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a sampon, amitől...

Melyik az a sampon, amitől valóban dús és sűrű lesz a haj? (tapasztalatok)

Figyelt kérdés
Annyira régen szeretnék hosszú hajat,és már nem is olyan rövid,de hajmosás után szinte egyből lelapul és összetapad.Nem nagyon tudok vele mit kezdeni.Szeretem copfban hordani a hajamat,de azért néha jó lenne kiengedve is...Most syoss volume sampont használok,de nem sok változást veszek észre.Ha van valakinek valamilyen jól bevált sampon vagy hajlakk ötlete és azt megosztaná,nagyon megköszönném:)
2010. máj. 12. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem Gliss Kur van az nagyon jól rendbehozta a szőkítés után is.
2010. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem vált be, csak a sörélesztő tabletta. Van egy jónéhány féle, kb. 700-1000 ft egy dobozzal, és 1-2 hónapig elég. Nekem elkezdett tőle dúsabb lenni a hajam, meg a körmeim is szebbek. Sampontól szerintem ne várj csodát, annyira úgysem tud beszívódni, hogy nagy változást okozzon. Inkább a vitaminok segítenek, illetve ha nem vasalod, szárítod, fested, stb... Sok sikert!
2010. máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hát igen valószínűleg inkább belsőleg kell valamit tenni.Akkor ezt kipróbálom,köszi:)
2010. máj. 13. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

a pantene súsító samponját egyszerűen imádom,sokkkkkal dúsabb tőle a hajam :)))

a hajlakkok közül meg a nivea vomule sensation-t szeretem,,az is nagyon bevált nekem.. próbáld ki őket sztem,hátha neked iss egít :P

2010. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Juj köszi,igen lehet,hogy teszek még egy próbát.:)
2010. máj. 13. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
pantene dúsító bocsi XD am lila színű :)
2010. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!