Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. s.! Elöl a hajam a régi...

S. O. s.! Elöl a hajam a régi oldalfufru résznél ismét elkezdett gyorsan zsirosodni, és ott tiszta korpás, fehér ragadós, nem porkorpás, a hajamból ki se jön, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon el van gyöngülve a hajszerkezetem, ma vágtam belőle, mert nagyon törött volt, és a babafufrumat ujból levágtam, nagyon csunyára nőtt már meg, jó ötlet volt ez, meg hogy magamnak próbáltam meg hajat vágni? Az oldalfufruból is vágtam, meg az egész hajamból.
2017. ápr. 7. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen problémákra a T-Gel samponok elég jók. Igyekezz minél ritkábban macerálni a kezeddel a hajad. Nem attól zsírosodik?

Ha törött a hajad, egy egészségügyi vágásra menj el, a korpásodás viszont végső soron a fejbőr gondja.

2017. ápr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attól is. Igen, sokat tapizom, meg sok hajlakkot használtam, sokat festettem. A babafrufrut most megint levágtam olyan csúnya volt már. Ez jó ötlet volt?
2017. ápr. 7. 20:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy használtam már T gél sampont, nállam nem vált be.
2017. ápr. 8. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!