Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek sötétbarna hajon...

Szerintetek sötétbarna hajon látszódna a színező?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a L'Oreal Colorista hajszínezők mert nagyon szép színekben lehet kapni, viszont sötétbarna a hajam, max. a vége egy picit világosabb mert kiszívta a nap. Nyilván nem fogja befogni, nem is ilyesmi végeredményt szeretnék ( [link] hanem csak azt szeretném, hogy legyen egy rózsaszínes árnyalata, fénye. Szerintetek látszódna rajta valami vagy pedig mindenképpen világosítani kellene rajta?
2017. ápr. 7. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem latszodik rajta semmi. Nem kepes befogni csak a ciklamen meg a sotetebbek. Ha a roszaszint szeretned hogy latszodjon akkor ha pasztel ahhoz egy vilagos szoke ha pesig a sima ahhoz egy kozep szoke minimum kell.
2017. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is úgy gondolom, hogy egy picit világosítani kellene rajta. Nem szeretném, hogy konkrétan látszódjon a rózsaszín, tehát nem olyat szeretnék mint, amilyen a képen van mert az nem tetszik, hanem ugyanúgy barna hajszínt szeretnék, aminek van egy pici rózsás színe (mint pl. a rose gold hajak).
2017. ápr. 7. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ertem mit szeretnel csak az a baj hogy ugy se mukodik mert szimplan mintha csak megmosnad samponnal olyan lesz. Ahhoz hogy rose gold legyen kell hogy egy szokes legyel es arra viszik fel de akkor is minnel szokebb annal jobb eredmenyt lehet elerni. En regebben hittem azt ha a barna hajamra rarakom a pasztelkeket akkor hideg huvos barnat kapok de semmi nem tortent :D
2017. ápr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!