Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a hasam és a...

Nagyon szőrös a hasam és a hátam (lány vagyok! Mit javasoltok? Gyanta vagy szőkítő? Kinek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel szoktuk egymást gyantázni, most is mondtam neki, hogy eldöntöttem, hogy legyantázhatná a hátamat és a hasamat. Tényleg elég szőrös. De nem pihésen,ahogy mindenkinek, hanem durván. Bikinibe így...nyáron...biztos NEM! Eddig nem érdekelt,vagy nem mertem semmit csinálni vele, de így 16 évesen már nagyon cikisnek látom. Az is! Gondoltam a szőkítőre, de ha legyantáznám akkor szebb lenne. Van valaki a lányok közül,aki gyantázza a hasát és/vagy a hátát?

Nagyon piros utána? És ha igen meddig? Mit javasoltok? Inkább szőkítsem? De az meg káros a bőrnek a hidrogén miatt...


2010. máj. 13. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló gondom. nagyon szenvedtem vele... nem akartam strandra menni stbstb...

aztán rászántam magam és elmentem és legyantáztattam. utána LEILA TITKA krém... keress rá a neten. elég drága, de megéri mert tényleg kopik tőle a szőr és talán 1-2 év mulva már nem is lesz ilyen problémád.

2010. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban ne szőkítsd,amúgy sem sikerülne erős szálakon.Inkább cukorpaszta,ez is koptatja.
2010. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a hasamat gyantázom.. hátam is picikét szőrős. de annyi kell. =DD sztem semmiképpen ne szőkítsd.. sz*rt se érsz vele. :) és nem lesz kiütéses a pocid, egy picit lesz piros, de elmúlik hamar az is. ^^
2010. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
één a hasamat gyantázom, de erősen gondolkodom a hátamon is. Engem nagyon idegesít..és a hasam legyantázásáról sokat gondolkodtam, de nem bántam meg. Nekem kicsit piros..de másnapra teljesen elmúlik.
2011. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!