Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok jó minőségű, könnyen...

Tudtok jó minőségű, könnyen beszerezhető hajszínezőt?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami nem fakul ki nagyon az első hajmosás után, minimum 2-3 hétig bírja, valamint drogériákban be lehet szerezni.

2017. ápr. 12. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
L'oreal colorista washout. Rossmannban biztis kapható, máshol is szerintem. :)
2017. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2017. ápr. 12. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Rossmanba szoktam venni és nekem simán bírja 1 hónapig napi hajmosással együtt, ez az a márka: [link]


1600ft körül van . Piros,rózsaszín,kék, lila és azt hiszem zöld színben

2017. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen arnyalatot szeretnel, ilyen szineseket, vagy inkabb naturabb szineket, de en a syoss hajszinezojet NAGYON tudom ajanlani!!! 2 honap eltelt miota hasznaltam a syoss sotetbarna arnyalatu hajszinezojet es a paromtol a mai napig hallgatom hogy mikor jon mar ki vegre mert meg mindig szinte ugyanolyan :D heti 2x mosok hajat, bar mostanaban raszoktam a heti 3ra, ennek ellenere nagyon jol tartja a szinet. Sokan mondjak rola, hogy hullik tole nagyon a haj, de en nekem alapbol szokott hullani es ahhoz kepest SEMMI valtozast nem vettem eszre. Arkategoriaban 1600-1700 forint korul van az aruk. Sok sikert :)
2017. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!