Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a pattanás...

Mit ajánlotok a pattanás utáni nyomokra?

Figyelt kérdés
az arcomon egy pattanás után maradt egy kis piros heg azt mivel lehetne eltüntetni? van vmilyen krém?
2010. máj. 13. 15:50
 1/7 anonim válasza:

sajnos éni is túl hamar nyomtam ki :/

és nekem is maradt rajta barna kis folt... :S

Én mindig korrektort, alapozót,-esetleg púdert teszek rá. Ezzel tökéletesen ellehet simítani a bőrhibákat!! ;)

2010. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy világos a bőröm ezért világos (02-es) alapozóm van és az nem fedi el :SS
2010. máj. 13. 16:34
 3/7 mimcsii ***** válasza:
kenegesd körömvirág krémmel:)
2010. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a pattanások után mindig marad egy kis pirosság, ennek mértéke természetesen a pattanás súlyosságától függ, egyébként 2-3 hónap az elhalványodás ideje,


a Skinoren krém ilyen poblémákra használható (pirosság, májfoltok..stb), csak az a baj, hogy ha jól tudom vényköteles

2010. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Avon clearskin-nek van kicsi fehér tubusba pattanás leszárítója éjszakára, reggelre kisebb lesz a sebb és nem fog úgy virítani, azt a pici pirosságot meg korrektorrel el tudod tüntetni.
2010. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám és én vettem egy vichy krémet.normaderm hidratálókrém problémás bőrre.szépen elhalványítja a piros foltokat és szebbé teszi a bőrt. gyógyszertárban lehet kapni.én akciósan 3ezerért vettem.nemlehet sokkal drágább most se.de nagyon megéri.sokáig kitart.
2010. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a korrektor vagy alapozó nem eltünteti csak elfedi. nekem is mindig ez a bajom. ésakkor állandóan a korrektorral jönnek. az annyit tesz hogy nem hagyja levegőzni. én eltüntetni szeretném.

én neogranormont használok rá, ez hámosító krém. volthogy bevált, de most ismét küszködök két piros pöttyel a fejemen. xDD

2010. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!