Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kozmetikushoz akarok menni...

Ha kozmetikushoz akarok menni úgy hogy még sose voltam mi a teendő?

Figyelt kérdés
Előre felkell hívni az adott kozmetikust és megmondani hogy miteszer eltávolítást szeretnék kérni vagy csak menjek be a szalomba és megcsinálják? Általában ez mennyibe szokott kerülni?

2017. ápr. 14. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Abból a 10 millió körmös képből nem tudsz választani ami a neten van??? Szerethet a körmösöd😅
2017. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jézus!! miért ide rakta a komimat én nem is ide írtam. Egy körmös kérdéshez irtam aztán villogott kettőt a telóm és ez lett.

Bocsánat.

2017. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha előre bejelentkezel, hogy arctisztító kezelést kérsz. Érdeklődd meg az árát, Budapesten öt-hat ezer szokott lenni, de változó.
2017. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
általában előre időpontot kell kérni, főleg a hosszabb kezeléseknél. telefonon, vagy személyesen kérj időpontot.
2017. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!