Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak a hajammal?

Mit csinaljak a hajammal?

Figyelt kérdés

A lenyeg h kb 2 evig vorosra festettem a kozepbarna hajam. Jo is volt egy darabig de mar mara megbanta. Ket honapja probalok atalakulni barnara. Csokoladebarna hajfestekkel festettem ketszer a hajam es most egy padlizsanos barnas egesz szep arnyalatu a hajszinem viszont egesz sotet es en at eredeti hajszinemet szeretnem elerni. A kerdes az hogy probalkozzak meg parszor hajfestessel h barnar erjek e el ami sotetebb lesz es utana vilagos festekkel elerni vagy egy megbizhato fodrasszal szivassam le ??

Amit tudni kell a hajamrol h vasalom de egesz jo allapotban van es amugy szeretnek belole vagatni is.

Es eleg fiatal vagyok es nagyon feltem a hajam h kihullik

Remelem eleg erthetoen irtam le mindent .



2017. ápr. 14. 20:56
 1/3 anonim válasza:
A vörös a legkényesebb szín, nagyon nehéz ebből bármilyen más hajszínt is kihozni. Szerintem ne szőkíttesd ki, inkább fesd még valamilyen ammónia mentes festékkel, amíg el nem éred a kívánt hatást. Ez nem fog gyorsan menni, lehet hogy fél évbe is beletelik, lehet hogy többe, de szerintem nem éri meg tönkretenni a hajad.
2017. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hamvas árnyalatú festékekkel fested?
2017. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez alatt pontosan mit ertesz?
2017. ápr. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!