Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vegyes bőrűek mi a napi...

Vegyes bőrűek mi a napi arcápolási rutinotok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggel-este: arcmosás arclemosó zselével (ez a sminket is leszedi, ha van rajtam), tonizálás, hidratálás. Nekem csak ennyi a rutinom.
2017. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudnál írni márkákat? milyen termékeket használsz?
2017. ápr. 15. 22:49
 3/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, mert nagyon szörnyű a bőröm, ráadásul pattanásos is vagyok nagyon :(
2017. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem eddig gyakorlatilag semmilyen krém nem vált be Ilcsitől elkezdve hidratálókon át se Neogranormon vagy Bepanthen.


Végelkeseredésemben vettem Garnier 5in1 Pure Active BB Krém , ami olajmentes, kifejezetten kombinált bőrre való. És ez bevált, pedig azt hittem ettől is csak kipattogok.


Arcmosás után reggel felkenem vékony rétegben, mint egy hidratálót jól be is szívódik. És, amikor hazaérek vagy este Micellás vizet öntök vattakorongra és azzal addig szedem le, amíg már tiszta nem marad, végül csak sima vízzel megmosom és megtörlöm. Éjszakára pedig hagyom szellőzni és nem is érzem száraznak, mert a krém és a micellás víz beállítja a bőröm ph-ját.


Szóval ez bevált, meg próbálok kevesebb édességet enni. Csokit és chipszet szinte nem eszek.

2017. ápr. 17. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Isana arclemosót használok (Rossmann saját márkája), Yves Rocher tonikot, és Eveline márkájú hidratálót, ami direkt kombinált bôrre van, kiegyenlíti a zsírtermelést a különbözô részek között, halványítja a piros foltokat, és Matt, tehát nem fénylik tôle a bôr. Nekem bevált ez a krém, persze csodákra ez sem képes, de jobb, mint az eddigi krémjeim.
2017. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Alapozót vagy púdert használsz?
2017. ápr. 17. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!