Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér hajfesték létezik-e...

Fehér hajfesték létezik-e magyarországon?

Figyelt kérdés
Fehérre szeretném festeni a hajam,el is mentem fodrászhoz,meg is mutattam milyen fazont szeretnék és mondtam,hogy fehéret szeretnk.Erre a válasz az volt,hogy nem birja megcsinálni maximum csak hamvas szőkére.Meg is lett,de mégis fehér felé húzok.(hamvasítóval mosok hajat) És szeretnék rendelni fehér hajfestéket,esetleg ha valaki tudna linkelni olyan hajfestéket,esetlegha valakinek azzal lett festve véleményt a termékről szeretnék kérni

2017. ápr. 16. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Addig kell leszivni a hajadat amig nem nagyon halvany sarga. Amikor mar tobbet nem tud utana pedig egy pasztel lila tonerrel kell a sarga szint kiutni es kesz is a hofeher haj. Ha tul eros a toner akkor viszont at megy szurkebe azzal is vigyazni kell :D
2017. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!