Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epiláltam a hónaljamat és...

Epiláltam a hónaljamat és kivérzett, tiszta pötty az egész. Mikor fog meggyógyulni? Mit tegyek rá, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, vérzett az egész pedig nem is fájt. Napokkal később is pici piros pöttyök voltak.

Én nem csináltam vele semmit, nyugodj meg pár napon belül elmúlik. Semmi baj nem lesz.

Én azt hiszem akkor nem nagyon kentem rá izzadásgátlót, ha megoldható ne használj semmit max egy kevés hintőport reggel.

Egyébként pedig minden este szappannal megmosni rendesen.

Nem lesz semmi gond. De ha muszáj használhatsz amúgy izzadásgátlót csak lehet, hogy csípni fogja picit.

2010. máj. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálja.

De nekem másnapra elmúlik mindig. :)

Epilálás után ne használj rögtön dezodort, ráér reggel.


M-L17

2010. máj. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erős a szőrzet,ezért vérzik ki,de semmi probléma nem lesz.Ápold ahogy epilálás után szoktad a bőrőd.
2010. máj. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom még csak most kezdhetted az epilálást a hónaljadon :) Nekem is olyan volt az első pár alkalomnál. Tegyél rá hintőport! Az mindig segít :)
2010. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, ez volt az első, és ma már szinte teljesen eltűnt (a karomat is epiláltam, ott a hajlatban még most is nagyon pöttyös :(

2010. máj. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!