Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vegyes bőrre miért csak a...

Vegyes bőrre miért csak a kozmetikustól lehet venni méregdrágán krémeket és miért nem találok nagy áruházakban?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyes bőrre is lehet, pl dm-ben. Én ott szoktam.
2017. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit és mennyiért?
2017. ápr. 17. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni, csak en pl nem hiszem el, hogy ugyanaz a krem jo a normal, a szaraz, a zsiros, pattanasos, seborrheas teruletekre is... kovezzetek meg, de szerintem kamu. En is probaltam sokfelet, foleg professzionalis termekeket "hatha jo" alapon, de vagy a szaraz reszek lettek meg szarazabbak, vagy tiszta ragya lett az arcom tulok. Inkabb hasznalok minden teruletre kulon megfelelo kremet. Eggyel nyilvan egyszerubb lenne meg amyagilag isis jobban jarnek, de falra hanyt borso, ha nem hasznal.
2017. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
melyik területre milyen krémet használsz?
2017. ápr. 17. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!