Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merjek rövidebb hajat vágatni?

Merjek rövidebb hajat vágatni?

Figyelt kérdés

Derékig ér a hajam, felül természetes barna színű, alul erőteljesen kikopott "szőkés"-kissé ombre hatású , de már csúnya.


Változtatni szeretnék valamit a hajammal, de félek , h a rövidebb haj nem állna jól és kezelni se tudnám ... Kb 20 éve ugyanolyan a hajam, hosszú, de igy sem csinalok vele semmit, csak lófarokba vagy kiengedve hordom.

(Sose volt rövidebb hajam!)


Festessem be olyanra közel mint az eredeti hajam, vagy vágassak belőle "rövid" - hátközépig, vállig érő hajat?



2017. ápr. 17. 18:16
 1/8 anonim válasza:
a hullámos haj is szép szerintem,én vágatnék eggy picit belőle,de a túl rövid az csúnya,a kettő közt.
2017. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyenes a hajam, nem szoktam vasalni, begöndöríteni. :)
2017. ápr. 17. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egyenes a hajad akkor nem lenne bajod a rövidebb haj kezelésével. Ha rövidebb lesz akkor nem lapul majd annyira a fejedre. De érdemes minimum a töredezett részt 3 havonta levágatni.
2017. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van a hajammal,csak az enyém nem festett.😃 szerintem vágasd le a hátad közepéig.Az nem is túl hosszú és nem is túl rövid.
2017. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a teljesen rövid haj lányokon, úgyhogy minél drasztikusabb váltásra biztatlak ;) 40/F
2017. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek ;)
2017. ápr. 24. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a hajaddal végül? :)
2017. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Long bob-ot vagattam, jol all. De most novesztem vissza 😂😂😅 de a hajam állaga/minősége most kifogástalan es jobban is vigyázok ra
2017. júl. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!