Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajszínezo/hajhab/sa...

Van olyan hajszínezo/hajhab/sampon, ami a barna hajat is rendesen befogja?

Figyelt kérdés

Ugye azt hallottam h a legtöbb csak a szokített hajat:/ de valami talán csak van:) :D

Mi a neve? Hol lehet kapni?



2017. ápr. 19. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz, kicsit konkretizálhatnál. Ha olyan termékre gondolsz, ami a barna haj ápolására van .. Nos, én a DM sajátmárás (Balea) samponját és balzsamját használtam. Nem egy horror ár, kb 1200 Ft-ból kijön a két termék és kifejezetten a barna haj ápolására találták ki. Semmilyen változást nem tapasztaltam, kipróbálni jó volt. Egyébként számos márkának van már ilyen célra samponja és balzsamja. Hogy befogta-e a hajamat? A lenövés nem tűnt el, ha erre gondolsz. :D
2017. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!