Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok! Szerintetek az jol...

Lanyok! Szerintetek az jol nez ki ha valakinek olyan hosszu a szemöldöke (kifelé) hogy belóg a szemüvegének a szára alá?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:

ha hozzá még lapos ívű is, hogy a fenébe ne! :P

ezé a srácé például egyszerűen tökéletes :D


[link]

2017. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jajj ne.
2017. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam... mert azt hittem az is csak sztm jo de am fullgaz mint altalában minden
2017. ápr. 20. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, mire érted, hogy az is? miért, még mi?


amúgy nincs olyan a külsőt illetően, hogy szép vagy ronda, mert mindenkinek más tetszik.


pont a napokban volt fent itt egy kérdés, nézd meg, tanulságos:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

2017. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

En azzal tisztábal vagyok h mindenkinek mas tetszik de volt egy olyan időszak amikor a hajamat bizgereltem mindig h igy jo vagy ugy jo amelyik nekem tetszett amiatt kinéztek meg hasonlók csak most meg lepődtem hogy ez a szemöldök nekem is tetszik meg másoknak is

Ja am ez hasonloan van a lányokkal is h aki másnak tetszik az nekem is de aki nekem tetszik azt más lefujozza

2017. ápr. 20. 23:35
 6/9 anonim ***** válasza:

örülj neki, könnyebb lesz majd barátnőt szerezned, ha neked nem csak a klasszikus szépségű lányok jönnek be, akikre a többi fiú hajt (hány éves vagy amúgy?)


a tinik többsége, de még a 20-onévesek is mindig az aktuális divatot majmolják, de ez nem azt jelenti, hogy csak az lehet jó.

Ne legyél se extrém, se igénytelen, és baj nem lehet.

Meg kicsi önbizalom kell még, de az majd megjön. De inkább szerény félszeg srác legyél, mint beképzelt majom...

2017. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen hajad volt?
2017. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most jelenleg 14 éves vagyok a hajam az most meg van hagyva olyan 4-5 cmre es az egnek van állitva, lehet nem mondtam sokat de nem tudom jellemezni...
2017. ápr. 21. 00:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Regen is ugyan ilyen hajam volt csak 10-12 cm es tarelyban volt 1 hetig előtte meg 1 cm es haj csak ugy ahogy akar ugy all
2017. ápr. 21. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!