Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vőlegényem tiszta pattanás....

Vőlegényem tiszta pattanás. Ez Acne? Kezelhető gyógyszerrel vagy krémmel?

Figyelt kérdés

A vállán, a popóján, a combján van a legtöbb. Amolyan kiütésszerűek, nagyon sűrűn vannak, apró fehér, kemény pöttyök, amolyan "vakarni valók", de ha megnyomom kevés fehér szmötyi is jön belőle (ebből gondolom, hogy pattanás). Nem hajlandó bőrgyógyászhoz menni vele, mondván őt nem zavarja, és nem tartja bőrbetegségnek (nem viszket vagy fáj neki), szóval ha valakinek volt már ilyene, és tudta valamivel kezelni, talán rátukmálhatom.

(engem zavar: kinyomni nem engedi :D, és cirógatni sem tudom úgy, hogy valamibe ne akadna bele a kezem...)


2008. okt. 13. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen cipeld el bőrgyógyászhoz, nehogy elgennyesedjenek! Ha helytelenül kezelünk egy pattanást, csúnya hegek maradhatnak utána!

Nekem is elég sok pattanásom kijött, voltam vele bőrgyógyásznál és alkoholos oldatot írt fel, amivel naponta kétszer kell kenegetnem. Hááát nem úgy néz ki, mintha használna. :D

Szóval szerintem ne kísérletezzetek, kötözd le és vidd el mindenképp! :D

2008. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gennyesedni még nem gennyesedett el neki, 3 éve vagyunk együtt, azóta ilyen. Azért elviszem, hátha az ijesztegetés használ...
2008. okt. 15. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, mindenképpen vidd el, főleg ha már ilyen régóta vannak neki kiütésszerű pattanásai. Addig is segíthet, ha bőrradírral kezelitek a pattanásos részeket, talán így nem alakul ki még több, a pórusok nem tömődnek el. Fontos, hogy csak tiszta kézzel nyúlj hozzá, ha esetleg úgy alakul a helyzet, hogy enged az élvezetnek, és nyomkodhatsz. :D Bár nem javaslom, inkább a kozmetikus csináljon rajta egy bőrtisztítást.

Sok sikert, majd írj, hogy sikerült-e elvinned bőrgyógyászhoz!

2008. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!