Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem feketére a hajam,...

Befestettem feketére a hajam, de nem tetszik mivel csinálhatnám vissza?

Figyelt kérdés
Szóval sötétbarna hajam van de befestettem feketére, nem tetszik szerintetek ha azfestenem barna festekkel jo lenne vagy ki kell szokiteni az egeszet es ugy vissza festeni barnára segitsetek legyszi, fodraszhoz nem akarok menni!!
2017. ápr. 22. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem aksrsz fodrászhoz menni?? Nehogy ép maradjon a hajad???

Igen lekell szívni aztán barnával befesteni.

Ne hagyd rajta sokáig a szőkítőt ha már látod hogy világos barna vagy sötétszőke mosd le aztán világosabb barna festéket vegyél mont amiet szeretnél mert a szőkített hajat sötétebbre fogja. De ajánlom a syoss lightenerset mert kíméletesebb mint a sima szőkítő por.

2017. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fodrászomnak van olyan szere, amit ráfúj, átvasalja, és leszedi a festéket, de otthon nem szórakoznék, a szőkített gaj ledobja egyből a festéket, kb 4-5 alkalom is kell, mire rendesen megtapad rajta.
2017. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ColourB4 hajfesték eltávolító, dmben rossmannban kapható. Nincs benne szőkítő és nem károsítja a hajat
2017. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!