Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak borotválás...

Mit használjak borotválás után lent, hogy ne pattogjak ki, és ne legyen piros? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam a dm-ben kapható aloe vera gél jó rá. Ez igaz? Kérek szépen még ötleteket kinek mi vált be. Sajnos a bőröm nem bírja az epilálást csak néhány helyen, így marad a borotva használata.
2017. ápr. 22. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A hintőpor is jó rá. Én nem ajánlom az ilyen géleket alulra mert akármi történik, csíphet és kellemetlen lehet.
2017. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy csipkebogyós-körömvirágos krém,(most márkát nem tudok). Tubusos, dobozban van, Rossmannban is van, gyógyszertárban is. Az jó pl. nekem. A fehér nívea borotválkozás utáni arctej is jó, csak ugye pasi illat, pasiknak van tervezve. Ha van pasid, és mondjuk borotválás után vele vagy, akkor fura ha ott meg férfi illatod van mikor mondjuk a nyelvével ott jár :)
2017. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!