Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért látom magamat szebbnek?...

Miért látom magamat szebbnek? Igazat mutat a tükör?

Figyelt kérdés

Ha kimegyek udvarra,és tükörbe nézegetem hogy milyen az arcom..de a többiek szokták nekem beszólni hogy de csúnya vagyok.." bár ők se szebbek..

de én minden tükörbe szépnek tartom magamat..jó nem szép az arcom,de látom hogy sokat javult,vagyis a tükör azt mutassa.

bizonyítokom is van..odakültem tesomat,stb..és úgyanugy nézett ki a tükörbe ahogy úgy..

Hidjek??:O


2010. máj. 14. 14:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elég hülye kérdés volt,de nem tudok dönteni.
2010. máj. 14. 14:57
 2/15 anonim ***** válasza:

a tükör máshogy mutat téged a dimenziók miatt .. :D

meg a fények is rájátszanak, nem mindegy, hogy hol nézed meg magad :)

de ha kint nézed magad a tükörben, akkor valószinű, hogy olyan is vagy

2010. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Pff...meg írni se-.-'xD
2010. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ja és másra meg ne halgass.Egyébként hány éves vagy? mert ha fiatalka, akkor főleg ne hallgass másra, annyi éves korban a piszkálódás a "menŐ" vagyis mindenki ezt csinálja, mégha szép is vagy :) szóval..
2010. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

mi már ez a hülyeség, hogy nem olyanok vagyunk, mint a tükörbe? akkor miért nézzük magunkat benne?

ez baromság

2010. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

úgyanugy nézett ki a tükörbe ahogy úgy.. Hidjek??:O


még jó, hogy helyesírást lehet gyakorolni, és nem születni kell jó helyesírónak. :D

ami a szépséggel pont fordítva van... Nekem is van egy oszt.társam aki RONDA MINT A VILÁGHÁBORÚ mégis azt hiszi magáról h szép. -.-"

úgyhogy én a papírzacskót tudnám ajánlani

2010. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

*mutatja *tesóm* higgyek*


bizonyítokom is van..odakültem tesomat,stb..és úgyanugy nézett ki a tükörbe ahogy úgy.. --> EZ MEG ÉRTELMETLEN ÉS ELÍRTAD AZT IS, HOGY BIZONYÍTÉKUL.

2010. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van abban igazság, hogy aki olyan ronda, mint a bűn azt hiszi magáról, hogy szép. Szobában, szabadban.. mindenhol kicsit máshogy nézünk ki hiszen mások a fények sötétben kevésbé látszódnak a hibák világosba jobban meg számtalan ok van. De előbb tanulj meg írni, mint azzal foglalkozni, hogy hogy nézel ki -.-
2010. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz linkelni egy képet? Mert így elég nehéz megmondani. De szerintem mindenki mást talál szépnek, lehet hogy valaki azt mondja hogy csúnya vagy, valakinek pedig gyönyörű. És a szépség nem minden, bár én is tudom milyen rossz amikor nem tudunk dönteni. Szerintem linkelj egy képet. Köszi, ha linkelsz talán többet tudok segíteni.
2010. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
áú
2010. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!