Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy kevésbé...

Mit tehetnék, hogy kevésbé ilyen gyorsan zsírosodjon a hajam?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy megmosom,és 2 napig bírja,utána pedig olyan szinten elkezd zsírosodni,hogy a 3.napon már fel kell copfozzam. Nem tudom mit csináljak vele.Van valami ötletetek?

2017. ápr. 23. 18:08
 1/3 A kérdező kommentje:
14/L,ha ez fontos :)
2017. ápr. 23. 18:19
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lehet, bőrgyógyász esetleg ír rá vmit, de az van ez hormonális.

Vannak egyéb kozmetikai termékek, én nem tudom mert nincs szükségem rá, azokkal talán ki tudod tolni az időt hogy ne olyan hamar legyen zsíros. Én meg 40ff.

2017. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Egyáltalán nem zsírosodik gyorsan a hajad.

Tinikor után már nem úgy van, mint gyerekkorban, hogy elég egy héten egyszer megmosni és még akkor sem zsíros.

Nyugodtan mossad, amikor kell. 3 naponta egyáltalán nem gyakori. De ha jól értem, még a 3. nap sem mosod meg.

2017. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!