Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra van vmi...

Töredezett hajra van vmi megoldás az ollón kivűl?

Figyelt kérdés
kb egy éve vasalom a hajam mindennap, de eddig nem volt semmi baja, mert nem vasaltam olyan nagy hőfokon, de vettem uj vasalót, az előző vasalóval, naponta 2x kivasaltam 160fokon, és semmi baja nem volt, pedig csak egy sima kerámiabetétes vasaló volt. előtte hajmosáskor balzsamot használtam, utána hajhabot, meg ráégettem a lakkot sokszor, de attól se lett semmi baja. most kivasaltam az uj vasalóval, ami már nem ilyen névtelen vacak, sztem a legjobb vasaló márka, remington, kerámia, tourmaline, és teflon bevonattal, nah evvel kivasaltam 2x 230fokon, már kicsit töredezett, azóta kivasaltam még 12x (1hetes a vasaló:)) és nagyon széttörte a hajam:S a hátulján megsimítom, és tele van apró hajjal a tenyerem, az elején nem annyira,mert ott szoktam waxolni, meg lakkozni, de oldalt is nagyon törik. vékony szálú hullámos hajam van alapból, és ígyis lassan nő, azért nem nagyon szeretném visszavágatni. am mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a vasalót, mert nagyon jó:) elég lenne vele 2naponta vasalnom a hajam még ha meg is mosom akk utána is nyílegyenes, nem is kellene nagyon vasalni, bár én megszoktam a régit, és evvel is napi 2x vasaltam, gondolom ez volt a baj.:D nah de már sztem elég jól leírtam mitől tört szét:D remélem tudtotok vmi jó tanácsot adni. vasalást sajnos nem nagyon tudom ráhagyni, mert nagyon hülyén áll alapból a hajam, de most ritkítani fogom a gyakoriságát, meg veszek hővédő sprayt, mert eddig nem kellett. 19/f
2010. máj. 14. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
először is fiú vagy, minek vasalod a hajad? de ha már vasalod is,akkor ne vasald ki minden nap, mert nagyon tönkre fog menni a hajad. amúgy meg az olívaolaj fantasztikusan rendberakja a hajat, masszírozd a hajadra az olajat és kb egy órát hagyd rajta, majd utána mosd meg rendesen a hajad.már első alkalommal látható a különbség.
2010. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. ne vasald a hajat, pláne ha ennyire el van töredezve, így már csak max havonta lenne okés, találj másik módszert az egyenesítésére vagy törődj bele abba h hullámos

2. ne használj waxot és hajlakkot mert összeragad a hajad, elnehezedik, zsírosodik, pláne ha ezeket még bele is vasalod a hajadba, kész hajgyilkosság

3. ilyenkor a hővédő sprayel már szinte semmit nem érsz ^^

4. használj valamilyen hajpakolást, vagy valami jó balzsamot, esetleg esti hajpakolást.

5. ha meg fiú vagy akkor az h h áll a hajad nem fog különösebben több embert foglalkoztatni

2010. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!