Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajradírt ajánljátok,...

Melyik hajradírt ajánljátok, amelyikben nincs szőkítőpor?

Figyelt kérdés
Bár páran azt mondják ha egyszer szőkére lett festve azt nem szedi le :( tényleg nem? És ha igen, melyik hajradírt ajánljátok?

2017. ápr. 26. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Mindegyik hajradir tartalmaz szőkítőport, csak igy át lehet verni az embereket és sokszorosáért el tudják adni azt ami max 500 ft. A szőkét megcsak lenöveszteni lehet eltüntetni nem, de ez igaz mindegyik festékre.
2017. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előzőnek nincs igaza, a hajradírokban nincs szőkítőpor, pont ez a lényege. Loreal Efassorban, ColourB4-ban legalábbis biztos hogy nincs, megnéztem mindkettőnek az összetevőit. Az efassort tudom hogy sokan oxival keverik de anélkül is működik. Én személy szerint többször is használtam már a Colourb4-t, fekete és sötétbarnára festett hajra, és mindkét alkalommal szépen kiszedte. A leszőkített hajat valóban nem tudja visszaállítani, azt semmivel nem lehet, de amit ráfestettél színt azt kiszedi. Tehát ha pl előzőleg szőkített hajat befestettél sötétbarnára akkor egy világos vörösesszőke árnyalat lesz belőle, a lenövés meg az eredeti színed.
2017. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!