Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajat meglehet csinálni...

Ezt a hajat meglehet csinálni leszívás nélkül?

Figyelt kérdés

[link]


lehetséges ugyanilyen szőke ombrét varázsolni kb ugyanilyen világosbarna hajból mint a képen leszivatás nélkül? Illetve mennyire szenvedné meg a hajam? Nem szárítom és nem vasalom, ilyen hőhatás nem érné, és hajvégápolót is használok.

előre is köszönöm annak aki tud segíteni.


2017. ápr. 29. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Az hogy mennyire viseli meg a hajadtól függ meg attól hogy megfelelő fodràsszal csinálod. Nekem 2 évig volt hasonló, könnyen töredező,vékonyszálú hajamat teljesen szétszedte, de másnak meg havonta más színű és semmi baja sincs. Én se teszem ki hőnek, haj vitaminokat szedek és olajokkal ápolom és mégis szétment. Genetika függő.
2017. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer leszívatod ,attól nem lesz semmi baja! Csak simán a festéktől narancsos,vöröses lesz!

Több éve szívatom,úgy festem és nincs semmi gondom,igaz rövid.

2017. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!