Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyek kopasz nemes célból? 25/L

Legyek kopasz nemes célból? 25/L

Figyelt kérdés
Nemrégiben az egyik barátnőm hajat adományozott beteg gyerekeknek. Most rövid haja van. Szerintem ez egy nagyon szép dolog és én is elgondolkoztam a dolgon. Viszont én kicsit tovább akarok menni. Mindig is volt bennem valami vágy hogy egyszer kopasz lehessek de sose mertem megvalósítani társadalmi okokból és én is félek tőle. Viszont itt ez a nemes cél és úgy is nyár lesz gondoltam kipróbálom. Megéri és ha igen mennyi idő amíg valami rendes hajam nő? Ciki lesz ,mert mégse lóbálhatok egy táblát hogy neme célból csináltattam. Megéri?

2017. máj. 2. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem, ez egy nagyon jó dolog és ha elhatároztad magad akkor miért ne? Max parókát hordasz, amúgy meg 1 év alatt kb. 10 cm-t nő a haj, szóval nem olyan vészes
2017. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

A beteg gyerekek INGYEN kapnak parokat ugyanis finanszirozza a tarsadalombiztositas!

Egy ember hajabol nem jon ki egy paroka barmilyen sok haja van. A levagott hajat ugymond "megtisztitjak" a rovidebb szalaktol, igy kb a fele marad minosegi hasznalhato haj.

Maximum a parokakeszito orul, ha ingyen jut hajhoz, ugyanugy rateszi a hasznat. A parokaban nem a haj a draga, hanem a paroka elkeszitese, a szakember megfizetese! A hajat tobb 10kilonkent vasaroljak nagyon kedvezo aron! Felesleges "jotekonykodnod" amint latod.

2017. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem egy nagyon szép dolog lenne tőled. Ha meg félsz a kopasz fejtől nézd meg Demi Moort.

Meg tekinthetsz erre úgy is hogy egy kihívás hogy utána milyen gyorsan és milyen minőségű hajat tudsz újra növeszteni.

Nem tudom fested, vasalod vagy más módon szekálod e a hajad és hogy alapjáraton mennyire erős, mennyi van, milyen a tartása. De pl megpróbálhatod, hogy hajvitaminnal, lógatással, masszírozással, olajos pakolással mennyire tudod a régihez képest megváltoztatni. Ha eleve nem annyira erős meg dús a hajad akkor pl kimondottan látványos lenne utána a változás. Meg magadról is sokat megtudnál közben.

Amikor olyan van, veszel egy sapkát, kalapot vagy parókát legfeljebb.

Szerintem hajrá :)

2017. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%

Szerintem nagyon nagyot nőnél ezzel a tettel sok ember szemében. Ez egy nagy tett. Igazad van, nyár lesz szerintem most lenne érdemesebb. Én drukkolok, hogy megtedd!

Hajráááá:-)

2017. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagyon fiús rövid haj is jó ötlet lenne.
2017. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is szeretnéd kipróbálni, ráadásul itt az alkalom, hogy másoknak is segíts vele, akkor egyértelműen tedd meg :) mások véleménye pedig ne tartson vissza, vannak sokan, akiknek kifejezetten tetszik ;)
2017. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!