Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A DM-nél is van olyan, mint a...

A DM-nél is van olyan, mint a Rossmannban a Wellness and beauty saját termék? Ha igen, mi a neve?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom a dm saját márkája a BALEA
2017. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen kívül van még ebelin is.
2017. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a balea olyan, mint az isana, az alverde meg, mint az alterra, az ebelin csak kiegészítő termékeket kínál, de a wellness and beauty olyan szuper testvajakat csinál, hogy jó lenne dmben is ilyen, mert a rossmann elég messze van tőlem :)
2017. máj. 3. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:
A testvajak a dm-ben azt hiszem a Balea márkához tartoznak , a testápolók legalábbis biztosan.
2017. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Wellness and Beauty a Rossmann sajátmárkája, úgy tudom, a dm-nél nincs ilyen külön..

dm saját márkái ezek, bal oldalt a listán:

[link]

2017. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket. Igen, azt tudom, hogy saját márka, ez a kérdésemben is benne volt. :)

Ok, akkor maradok a rossmann dolgoknál.

2017. máj. 5. 06:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az Alverde Makadámdiós-Sheás testvajat nézd meg, mert le is árazták.

A Baleának vannak testkrémei (tégelyesek) és néha szezonálisan testvajai is.

2017. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!