Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csupa seb és piros a homlokom...

Csupa seb és piros a homlokom napok óta. (KÉP LINKELVE) Hogyan kezeljem? A pirosságot hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés

Nyers aloeverát használok, jelenleg is bevan kednve. Tegnap fogkérémet tettem rá éjszakára ha apirosságot 100%osan nem is de legalább szárított rajtuk. Körömvirág krém, neorganormon, kameillás borogatások felejtősek a teafaolajjal együtt.Ma 2 "komedót" megnyomtam kisebbnagyobb sikerrel...azért olyan piros oldalt. Arcszesz javít valamit?


21/L


[link]


2017. máj. 4. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Fujj de gusztustalan, szerintem ne te kezeld, hanem menj el vele bőrgyógyászati szakrendelésre.
2017. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

#1.Hát ennyire nem lehetsz tirpák,hogy ilyet írj.

Bőrgyógyász kell neked az tuti abban igaza van az elsőnek.

2017. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tisztába vagyok vele....de 1 hónap múlva kaptam időpontot, addig amennyit tudok szeretnék a helyzeten javítani
2017. máj. 4. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Milyen bőrgyógyász az, aki 1 hónap múlva fogad csak el? Gyanítom, hogy nem magánrendelőbe mentél, hanem sztkba
2017. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kórházba kaptam időpontot. Ahol én lakok magánrendelő nincs. A szakorvos is másik városaból jár át.
2017. máj. 4. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Allitolag az sem jo, ha tul szaritod, meg tulsagosan sok irritalo dolgot teszel ra (pl az ilyen alkoholos arctisztiok, vagy a fogkrem). A gyulladast az aloe legozhatja, de szerintem is inkabb borgyogyasz. Majd O biztos fog adni neked ra valami kremet.

Addig szerintem dermakozmetikumokkal lehet kezelgetni, igaz, azok eleg borsos aron vannak.

Veny nelkul kaphato akneroxid a gyogyszertarban, inkabb azt hasznald a pattanasokra, ne nyomkodd oket.

2017. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teafaolaj. Hiába irod, h nem. Az a legtutibb. De ne vmi sz art vegyél, hanem 100 %os tisztaságú ausztrál teafát. Természetes, baktériumölő. Mivel ez a baciktól van. Szét vannak szaporodva rajtad, attól gyullad be. Hidd el, h a teafa fog segiteni.
2017. máj. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oriflames teafaolaj...Már a pirosság elmúlt, a sebek is lejjebb apadtak, aloeverát tettem rá ájszaka meg ilcsis szárítót. Köszi, hogy írtál :)
2017. máj. 6. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!