Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jóláll ez a...

Szerintetek jóláll ez a frizura hosszukás archoz? (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

Most bőven váll alá érő hajam van, de mindenki azt mondja, hogy nem áll jól mivel hosszúkás az arcom.

Ilyenre gondoltam:

[link]

Lécci mondjátok meg mi a véleményetek, és ha nemtetszik, akkor mutatnátok másmilyet? Egyébként 14 éves lány vagyok. A hajam aranybarna, és egyenes.

A helyesírásért bocsi xD


2010. máj. 15. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne rossz, göndör hajjal meg igazán szép lennél :)
2010. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szép:) de olyan frizut válassz, amiben te érzed jól magad...ne mások véleménye szerint:)

a hosszú hajat is lehet úgy hordani, h jól álljon az arcformádhoz, pl. kis besütés, csavarózás, mint Jennifer Love Hewitt:)

de ez a haj is nagyon szép:)

noiportal.hu-n van frizuratervező, ott is meg tudod nézni, h állna:)

sok sikert:)

2010. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. máj. 15. 19:01
 4/6 anonim válasza:
szerinem a hosszúkás archoz vmi frufru jól áll,mert kerekíri az arcot.:)
2010. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre vágattam le még januárban a hajamat. Igazából ezzel a hajjal az a probléma, hogy nagyon hamar lenő a vállig, és kifelé dobja a hajat. Amugy nekem is hosszúkás arcom van,és nem állt rosszul szerintem.
2010. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!!!

Megcsinálták, és naon jólnéz ki szerintem. Majd meglátjuk mit gondolnak a suliban!XD

Mégegyszer köszi

2010. máj. 16. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!