Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes vörös a hajam,...

Természetes vörös a hajam, milyen szín illene hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Középvörös a hajszínem, de szeretnék bele valamilyen élénkebb szokatlant színt, nem egész hajamat, hanem például csak az alját vagy hogy csak kicsit látszódjon, szerintetek milyen szín passzolna hozzá? Zöld, kék, vagy milyen? Kábe ilyesmi a színe: [link]

Előre köszönöm!:)

17/L



2017. máj. 7. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek? A természetes vörösnél nincsen szebb :)
2017. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Gyönyörű aranyszőke nők festetik ilyen vörösre a hajukat, mert különlegességet akarnak. El nem rontsd! Így jó, ahogy van. Egyébként pedig a kevesebb néha több, azaz a kevesebb cifraság nem nyomja el a többi tulajdonságod.
2017. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne csinàlj butasàgot ,a természetes vörös hajtól nincs szebb plàne ha még szeplős is vagy hozzà,nekem mindig elcsavarjàk 360fokba a fejemet az ilyen nők az utcàn ha megyek valahova XD
2017. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne fesd semmilyenre szerintem. Bár én nem vagyok lány/nő, de vörös hajam van, és nagyon tetszenek a vörös hajú csajok is! :)


Jobb így természetesen, hidd el! Hisz olyan kevesen vagyunk, akiknek természetesen ilyen a haja...

2017. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!