Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték eltávolító tanácsok?

Hajfesték eltávolító tanácsok?

Figyelt kérdés
Eredetileg barna a hajam,de sötétebb barnára festettm.Vöröses árnyalata lett.A lényeg hogy szeretném inkább a vilégos barna hajam visszahozni.Az eltávolító működik?Utána muszáj festeni?

2017. máj. 7. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

En most fogom a syoss lightenerset kipróbálni, majd arra egy syoss világosbarna. Nekem is sötétebb lett a festéskor.

És ezt szokták javasolni. A syoss lightenerstől mondjuk sárga leszel, de utána kell a rendes festék, es elvileg befogja. De majd írnak ide mások is.

2017. máj. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a colour b4 eltávolítót használtam fekete hajra, nekem bevált. Kiszedett mindent, visszakaptam az eredeti középbarna színem. Nem muszáj utána festeni. Először mindenképp próbáld ki ezt, felesleges lenne szőkítővel roncsolni
2017. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!