Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Panthenol spray hogyan kell...

Panthenol spray hogyan kell használni hajra?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja vásároltam panthenol sprayt használtam hajmosásnál kb 15 percet hagytam a hajamon majd samponnal megmostam. Miután elfogyott nem használtám többet. Puha, sejmes lett tőle a hajam, de nem nött semmot tőle. 1 hónap mùlva lesz a ballagásom ès azt akarom, hogy addig nöjjön a hajam. Hogyan használjam segitsetek, adjatok tanácsokat/ tippeket.

2017. máj. 7. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

ha így működne a hajnövesztés akkor nem lennének ilyen kérdések plusz mimdenki se ggig érő hajjal mászkálna nem??

Ami serkenti is a hajnövekedést max havi +1 cm vagyis havi 2-3 cm ami a te júniusi ballagásodra szerintwm nem sokat fog érni vagy mit gondoltál havi 10cm-t majd nő a hajad??

Honnan ballagsz oviból???

2017. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is a 15 perc az kevés neki, és nem a hajadra, hanem a fejbőrödre kell tenni. Másod sorban pedig 1 hónap alatt nem fog annyit nőni a hajad semmitől sem, hogy az látványos legyen. 1-2 centit lehet, de azt úgylehet észre sem veszi majd senki.
2017. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!